VÍTEJTE VE SVĚTĚ FULLS

Místo pro ty, kteří se nebojí vzít do vlastních rukou

Pokud hledáte práci, kde se můžete realizovat, tak my hledáme vás. 

Dobrý den,

moje jméno je Honza Doležal a společně s mým týmem mám na starost background obchodní a klientské podpory. Snažíme se vytvořit ideální prostředí a veškerá energie doposud šla k našim klientům, kterým dáváme maximální možný support.

To jen na začátek, aby bylo jasno. Pro Vás tu máme nabídku obchodní spolupráce. Vnímáme, že po těch letech přišla na řadu i tato varianta. Vytvořili jsme pevné jádro našeho týmu, kde každý má nebo začíná mít svojí roli. Do kanceláře chodíme rádi na dobré kafe a probrat celkově všechno co je potřeba. 

Pracovní náplň myslím, že je každému zřejmá. Práce s klientem a následně Vaším obchodním týmem, který si vytvoříte bude maximálně podporována z naší strany.

Ale ta práce čeká už na Vás. Uvědomujeme si, že tato nabídka není pro každého. Ovšem to že výplata nemá hranice a prakticky si můžete vydělat kolik je jen libo by pro každého být už mohlo.

Podívejte se na reference našich kolegů, nebo obchodníků z naší partnerské platformy, jak oni pohlížejí na tuto příležitost a jestli to stálo za to. 
Jan Doležal

Domluvte si schůzku

Stisknutím tlačítka ,,Chci schůzku" potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Lidé, kteří s námi spolupracují

Zodpovíme každou otázku do 24 hod!

Prosím vyplňte potřebné informace a my se vám, co nejdříve ozveme