Do čeho chcete investovat vy?

Ještě bych začal jinak.
Investujete protože vás baví investovat, nebo protože chcete mít zajištěný příjem? 

⅕ Komodity.
Máte na účtu několik milionů korun, které potřebujete ochránit před hyperinflací?
Ok nejspíš dobrá volba. Investujete do zlata kvůli vytvoření stabilního příjmu, tady bych nezačínal. 

⅖ Bankovní produkty.
Už všichni vědomě i podvědomě víme, že banka tady s námi nehraje úplně fairplay. Ve chvíli kdy u ní máme peníze neplatí nám nic, ve chvíli kdy si půjčíme my od ní, platíme úrokové sazby jako pominutí. Znáte někoho, kdo vydělal, nebo kdo si zajistil stabilní příjem díky spořícímu účtu, nebo stavebnímu spoření?

⅗ Akcie.
Když si to tak vezmu, může to být v čase vlastně docela slušný příjem a když pominu investování do moderních technologií a nekonvenčních produktů, bavíme se tady dle mého názoru o druhé nejlepší variantě hned po po páté z pěti. Ovšem je potřeba si zvážit jaké akcie a hlavně přes koho je koupit. Doporučuji rovnou na burze bez zprostředkovatelů.

⅘ Investice do nemovitostí.

Bydlet se bude vždycky a pokud je vše v pořádku a renta chodí každý měsíc proč ne.
Pokud je vše v pořádku.
A ještě jinak. V roce 2001 bylo super auto tehdejší fabie, dnes je rok 2021 nejspíš si jako fábii z roku 2001 už jako nový vůz nekoupíte, ovšem princip zůstal stejný, z bodu a do bodu b vás dostane. Jenže doba se změnila chcete a potřebujete víc. 

5/5 
Moderní technologie. 
Co mít okamžitě výsledky? Co dát a vědět kolik dostanu zpět a kdy. Za mě je to nejuchopitelnější. Všichni přece chceme umět počítat.