Využijte moderní technologie dnešní doby

Přehrát video

Dobrý den, jmenuji se Honza a jsem bývalý student, zaměstnanec, člověk co začal podnikat a investovat. Chtěl jsem najít něco, co bych mohl dělat, bavilo mě to a zároveň si získal nástroj, který by mi generoval další příjem… Dnes po pěti letech jsem tenhle problém vyřešil a to do takové míry, kdy moje pasivní příjmy jsou ve výši štědrých zisků. Díky těmto příjmům pokrývám náklady na živobytí a ještě mi zbyde měsíčně na super skvělou dovolenou. Před pěti lety jsme založili naší skupinu, která dnes nese jméno FULLS a můžeme tu být díky nástrojům, které máme v rámci spolupráce k dispozici

Jan Doležal

Jaký je nás účel?

Účel společnosti FULL Life Solutions Limited  je dostat mezi běžné prostředí klientů myšlenky a nástroje, které dosud nebyly široké veřejnosti k dispozici. Cílem je propojit složité procesy korporátních firem s jednoduchými a skvělými výsledky. Ukázat a podpořit prostředí, kde se může vytvořit skutečná finanční stabilita, která je řízena každým zúčastněným a to nakonec pramení v co nejvíce možnou svobodu.

1

Spojujeme lidi

snažíme se díky naším možnostem, prezentovat produkty, které máme k dispozici. Dáváme tím šanci lidem napříč celou Českou republikou, se vzájemně střetnout, navázat spolupráci, najít si dobré přátelé a zkrátka mít se kam vracet. S lidmi, kteří podobně smýšlí a mají zázračnou povahu naprosté podpory!

2

Spolupráce

máme jeden směr, jednu myšlenku služeb, které zprostředkováváme. Zároveň jsme otevřeni novým a třeba i lepším nástrojům, které mohou přijít. To znamená, že jsou dveře otevřené každému, kdo se to nebojí vzít do vlastních rukou a chce rozvíjet směr a kvalitu našich služeb dál a dál.

3

Účel

jednoduše řečeno, zisky z velkoobchodu jsme díky shodou okolností a trošku i náhody dokázali zpřístupnit pro nás, jakožto běžné uživatele, kteří si o takových úrocích z vlastního kapitálu ani nesnili. Účel je propojit běžné uživatele se zisky velkých hráčů a tím jim dát k dispozici i jinou než klasickou možnost, než-li výběru produktů v našich chytrých aplikacích, jakožto nejbezpečnější cestou.

Lidé, kteří s námi spolupracují

Zodpovíme každou otázku do 24 hod!

Prosím vyplňte potřebné informace a my se vám, co nejdříve ozveme

Jan Doležal

člen společnosti

DAVID KOSTROŇ

člen společnosti

MILAN ŠIMON

člen společnosti