FULLS

Full life solutions limited

VÍTEJTE VE SVĚTĚ FULLS

Vytvořte si rentu díky nástroji, který vám připisuje odměnu každý den

Za měsíc od 1,49%, za rok od 17%

Dobrý den,

moje jméno je Honza Doležal a společně s mým týmem mám na starost background obchodní a klientské podpory. Snažíme se vytvořit ideální prostředí a veškerá energie doposud šla k našim klientům, kterým dáváme maximální možný support.

To jen na začátek, aby bylo jasno. Pro Vás tu máme nabídku obchodní spolupráce. Vnímáme, že po těch letech přišla na řadu i tato varianta. Vytvořili jsme pevné jádro našeho týmu, kde každý má nebo začíná mít svojí roli. Do kanceláře chodíme rádi na dobré kafe a probrat celkově všechno co je potřeba. 

Pracovní náplň myslím, že je každému zřejmá. Práce s klientem a následně Vaším obchodním týmem, který si vytvoříte bude maximálně podporována z naší strany.

Ale ta práce čeká už na Vás. Uvědomujeme si, že tato nabídka není pro každého. Ovšem to že výplata nemá hranice a prakticky si můžete vydělat kolik je jen libo by pro každého být už mohlo.

Podívejte se na reference našich kolegů, nebo obchodníků z naší partnerské platformy, jak oni pohlížejí na tuto příležitost a jestli to stálo za to. 
Jan Doležal

Chcete zadarmo tutoriál jak na to?

Stisknutím tlačítka ,,Chci tutoriál" potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Lidé, kteří s námi spolupracují

Zodpovíme každou otázku do 24 hod!

Prosím vyplňte potřebné informace a my se vám, co nejdříve ozveme