VYPÁLENÝ RYBNÍK!

Občas ty neobvyklé věci jsou ty výjimečné. Protože když někomu vypálíte rybník, například někomu s doměním že dané věci nejdou udělat tím, že přijdete s řešením,

je to pro mnohé ne jen nepochopitelné, ale taky ztrátové. Logicky pokud dostanete lepší nabídku produktu na odměnu ze svého kapitálu, tak se rozhodnete pro víc, než pro míň. Není to tak? V tu chvíli, když máme k dispozici nástroj který generuje víc jak deset procent, logicky někomu vypálíte rybník. 

Problém těchto společností je ovšem jedna věc. Je jim jedno výsledek jejich klientů, zajímá je především jejich zisk. Když se podíváte například na Samsung a Apple, jsou to dva velcí giganti moderních technologií, kteří mají dravost a oba mají místa v čem jsou lepší a horší. Ovšem zaměřují se NE na tuhle soutěž, kdo vyhraje v lepším vydaném telefonu, nebo zařízení, ovšem jen v tom, jakou službu přinesou. Vědí totiž, že tahle soutěž nejde nikdy vyhrát a je lepší být nekonečná firma, než společnost, která válku v předhánění se, kdo je lepší prohraje.

Proto doporučuji vnímat vlastní zkušenost, než dávat na hodnocení lidí a společností, kteří nemohou mít objektivní názor, protože nemají vlastní zkušenost. 

Mějte se fajn.