Sample Page

David téma financí umí podle našeho dobře vysvětlit a udělat shrnutí, které často pochopí více lidí, než když budete hledat informace v knihách, nebo od určitých zdrojů. Často mám pocit, že v běžných lidech je potřeba budit pocit, že téma financí je tak složité, že na něj musíte pouze s odborníkem. Souhlasím, že odbornící jsou potřeba, ale ne už to, že finance jsou složité, to nikoliv. Téma financí, které každé potřebuje znát není složíté, ale častokrát není lidské a to v tom smyslu, že stačí používat základní pravidla jak dosahovat výsledků. Pokud se řídíte pravidly, nemáte možnost udělat chybu.

Než začnu popisovat o čem tento projekt je, tak se Vás chci zeptat? Myslíte to se svým záměrem vybudovat si ochranu před majetkem a nebo milionářský důchod opravdu vážně, nebo si jen chcete splnit políčko ve vašem bucket listu? Nejste tu špatně, když je to tak, či onak. Jen se bude výrazně lišit vaše cesta s námi. Tenhle název a celkově myšlenka vznikla z toho, že máme kolem sebe klienty, kteří to vzali opravdu do svých rukou a pracují na tom stát se v těchto ohledech co se týče ochrany majetku a budování milionářského důchodu zkrátka vzorem a o krok na před. Díky ním v podstatě vzniká tato možnost. STÁHNOUT SI E-BOOK A PROČÍST SI HO. DOMLUVIT SI KONZULTACI ZDARMA. UDĚLAT AKČNÍ KROK A REALIZOVAT ODMĚNU. TO JE TAK NĚJAK NA ZAČÁTEK VŠE. WEBOVKY NA STAŽENÍ E-BOOKU NAJDETE ZDE A KONZULTACI SI MŮŽETE DOMLUVIT V SEKCI – DOMLUV SI SCHŮZKU.

Co ještě před tím musím řešit? Zaujal Vás náš příspěvek? Budeme rádi, když nám napíšete co zlepšit, nebo budete sdílet nás obsah.

Milan Šimon je náš kamarád a kolega, který dokázal to o čem mluvíme už dnes šestým rokem stále dokola. Místo toho, že někdo řeší jestli vůbec věci jsou možné a zda fungují, tak Milan to zjistil za velice krátkou dobu. Je pravda, že jsme se společně dostali blíž k vzniku samotného našeho obchodního partnera než kdokoliv jiný dnes může, ale bylo to jen o energii, která byla potřeba dát do toho, aby tato spolupráce mohla vzniknout a co hlavně tak výsledky! Ty bych řekl, že vznikají každý měsíc a to je náš záměr budovat. Každý člověk má možnost vzít to do vlastních rukou a vybudovat si rentu, která pro něj bude stěžejním bodem v jeho životě. Poslechněte si rozhovor s Milanem, který to bere do vlastních rukou, buduje rentu, buduje svojí firmu na realizaci fotovoltaických panelů, cestuje a může být inspirací pro mnohé z nás.

Zdravím Vás, s mým kamarádem Davidem jsme hodně přicházeli do zkušenosti s tím, že kolikrát peníze jsou vnímány, jako něco špatného, a dokonce kolikrát úplně ze špatného úhlu pohledu. Našim účelem o tom není pouze mluvit, ale ukázat naši cestu, jak přistupujeme obecně k fungování našich peněz a zvyšujeme aktiva díky tomuto pohledu.

Dobrý den, tak si představte. Nevím jestli jsme se mým drahým kamarádem neutrhli z řetězu a nebyli až  moc kontroverzní, ale snad ne. Chtěli jsme to povědět na plnou hubu, tak stejně se jmenuje i náš první díl. Protože peníze řešíme všichni, každý den je používáme a už nás nebaví poslouchat, jak kolem toho chodí někdo jak kolem horké kaše. Tak jsme si řekli dost a půjdeme nahrát první díl podcastu. Poslechněte si, naše osobní zkušenosti s bankami, nebo jak fungují systémy, které jsme poznali díky zkušenostem s lidmi, kteří  se v tomto odvětví pohybují desítky let.  Dejte nám vědět, jak se Vám díl líbil. 🙂  TÝM FULLS.

Nevím co tím kdo chtěl říct, ale pokud vydělávám už 6. rok v řadě na jednom nástroji, klidně budu dál spekulovat. Za mě investice jsou spojené se spekulacemi a nejvíc ti co to prezentují, to „POZOR NA SPEKULACE“ mi přijde, že jedou největší hru hop nebo trop. Protože produkty nabízené určitými druhy společností jsou v podstatě ihned ztrátové, protože produkt s víc jak 12% ročním úrokem v podstatě neexistuje. Proč? No to je otázka, na kterou lze odpovědět pro mě jen jedním způsobem. A to takovým, že  potřeba klientů a ne jen chtěná, ale i žádoucí, aby prostředky neztrácely na hodnotě z dlouhodobého hlediska je až na posledním místě v tabulce sestavení produktu pro běžného klienta. Potom si zprostředkujte takový nákup, kde budete každý rok v podstatě mínus.  To je za mě strašný. Takže se opět dostáváme k jádru věci a to k tomu, že tedy nebudu rozdělovat investice a spekulace,…

Čtěte více

Proč lidé často neberou investování vážně? Hodně se nad tím zamýšlím a možná jsem přišel i na docela zajímavou myšlenku, proč by tomu tak mohlo být. Je nám tu podstrkávaný takový zvláštní pohled proč investovat, protože měj rentu,  nebo úspory na důchod,  ochraň svoje prostředky před inflací. Vždyť důchod je pro někoho v nedohledu, inflace je vlastě co?  Co kdybychom investovali protože, chceme žít víc svůj život a dovolit si mít čas tvořit věci, které tvořit já sám chci. Cestovat, podnikat, podporovat svoje okolí, nebo si koupit to vysněné autu, svůj dům?  Není to lepší motivace to začit řešit?  Za mě stopro, protože já třeba před pěti lety to začal řešit přesně proto. Protože jsem si chtěl splnit svoje sny. Jakékoliv investování je pro mě dobré, i to dlouhodobé má něco do sebe samozřejmě, ale já jsem tu a teď a v důchodu budu mít dost možná jiné priority, než je…

Čtěte více

Jednoduše si pusťte celé video a udělejte si obrázek sami o tom, jestli to stojí za to to zkusit. Malá míra nepohodlí vyústí v možnou svobodu v tom, co budete přes celý den dělat. Pojď do toho s námi.

Občas ty neobvyklé věci jsou ty výjimečné. Protože když někomu vypálíte rybník, například někomu s doměním že dané věci nejdou udělat tím, že přijdete s řešením, je to pro mnohé ne jen nepochopitelné, ale taky ztrátové. Logicky pokud dostanete lepší nabídku produktu na odměnu ze svého kapitálu, tak se rozhodnete pro víc, než pro míň. Není to tak? V tu chvíli, když máme k dispozici nástroj který generuje víc jak deset procent, logicky někomu vypálíte rybník.  Problém těchto společností je ovšem jedna věc. Je jim jedno výsledek jejich klientů, zajímá je především jejich zisk. Když se podíváte například na Samsung a Apple, jsou to dva velcí giganti moderních technologií, kteří mají dravost a oba mají místa v čem jsou lepší a horší. Ovšem zaměřují se NE na tuhle soutěž, kdo vyhraje v lepším vydaném telefonu, nebo zařízení, ovšem jen v tom, jakou službu přinesou. Vědí totiž, že tahle soutěž nejde…

Čtěte více

10/19